Yeni Scania S ve R: Bitiş Hattına Yaklaşıyor - FighTekno

Yeni Scania S ve R: Bitiş Hattına Yaklaşıyor


Yeni Scania S ve R: Bitiş Hattına Yaklaşıyor


Bugün size başka projelerimiz hakkında yeni bir güncelleme yapmak istiyoruz: yeni nesil Scania S ve R kamyonları. Araç tasarımcılarımız, bu muhteşem iki aracın son detaylarını modellemekle neredeyse bitti. Scania S ile ilgili sunumumuz zaten dahili test aşamasında ve R'deki çalışma da tamamlanmaya çok yakın. Şimdi, çeşitli ETS2 içerik DLC'lerinden ayarlama parçalarını ve öğeleri yeni kamyonlarla uyumlu hale getirmek için ayarlama üzerinde çalışıyoruz. S ve R canavarlarının laboratuarlarımızdan ayrılmasına izin vermeden önce, ek parçalar, boya işleri, iç mekan seçenekleri ve oyuncaklar gibi bütün parçaları bir araya getirirken birlikte çalışmamız gerekiyor.

Bazı yeni ekran görüntülerini ve bilgileri değerlendirebileceğinizi düşündük. İşte geliyor.


Gördüğünüz gibi, bu yeni Scanias'la birlikte gelen birkaç seçenek var. Aydınlatılmış unsurlar için yeni stil ve güçlü V8 sürümü de dahil olmak üzere birçok stok içimiz var! Standart ve aynı zamanda 6x4 şasinin daha uzun versiyonuna sahip olacağız, ayrıca tekerleğin aracın tavanına kadar birçok düzenlenebilir parça da listede. Herkes kendi beğenisine göre Scania S veya R'yi ayarlayabilecektir.


Bu yaklaşmakta olan kamyonlara olan ilginiz ve gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tüm mesajlarınızı ve sorularınızı duyuyor ve okuyoruz. Tam olarak yayınlandığımız tarihten emin değiliz, ancak yayınlarının başka bir DLC sürümüne bağlı olmayacağını onaylayabiliriz. Testte ve parlatma işlemini bitirdikten hemen sonra oyunu ücretsiz güncelleme olarak görmeli ve nihai onayı üreticiden edinin.Şu anda bizim için gerçekten çok meşgul vakti, fakat bu yılın son çeyreğinin kesinlikle harika olacağından eminiz. Hem Euro Truck Simulator 2 hem de Amerikan Kamyon Simülatörü için çok güzel özelliklere ve içeriğe sahibiz ve tepkilerinizi onlara görmek ve okumak için sabırsızlanıyoruz!

Original Share Linkhttp://blog.scssoft.com/2017/09/new-scania-s-and-r-aproaching-finish.html (SCS)


Yorum Gönder

0 Yorumlar